Зустріч з кандидатом на посаду директора Олександром Гребінчаком

Опубліковано: П'ятниця, 16 квітня 2021

zustrich hrebinchar 02

15.04.2021 року відбулася зустріч кандидата на посаду директора ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» Гребінчака Олександра Ілліча з колективом і студентською молоддю коледжу.

Детальніше...

Психологічний тренінг «Мистецтво спілкування»

Опубліковано: Середа, 14 квітня 2021

spilkuvannya 01

Студентські роки наповнені діями та сподіваннями. Щоб очікування перетворити на процес ми зустрілися 13.04.2021 на тренінгу і чудово попрацювали на користь собі.

Детальніше...

Атестація педагогічних працівників 2021

Опубліковано: П'ятниця, 09 квітня 2021

atestaciya 2021 01

Згідно з Положенням про атестацію педагогічних працівників кожні 5 років усі педагоги мають пройти атестацію. Атестація дає можливість проаналізувати та оцінити педагогічну діяльність викладачів, визначити відповідність займаній посаді, рівень кваліфікації та присвоєння кваліфікаційних категорій і педагогічних звань.

Детальніше...

Засідання педагогічної ради коледжу

Опубліковано: Четвер, 08 квітня 2021

pedrada 01

07 квітня 2021 року відбулося засідання педагогічної ради коледжу. На засіданні був присутній перший проректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Олександр Скляр.

Детальніше...

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya