shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Підготовчі курси

ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» запрошує учнів 9-х класів на підготовчі курси з терміном навчання 7 місяців, а також учнів 11-х класів та всіх бажаючих на курси підготовки до ЗНО.

Детальніше…

Практика у Польщі

Інформація з програм Praktyka Polska.
Повний опис програми виробничої практики на сайті "Студентський правозахисний портал".
З питанями чекаємо в навчально практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Діджиталізація освітнього процесу

Опубліковано: П'ятниця, 18 жовтня 2019

nmc trening 20 16-17 жовтня 2019 року на базі ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» пройшов перший тренінг «Інтеграція LMS MOODLE в інформаційно-освітнє середовище коледжу» із серії педагогічних тренінгів «Творимо завтра вже сьогодні: місія викладача в умовах діджиталізації освітнього процесу».

У заході взяли участь викладачі коледжів і технікумів зі всієї України.

Детальніше...

Обласне методичне об’єднання завідувачів денними відділеннями

Опубліковано: П'ятниця, 18 жовтня 2019

mo zavviddilen 03 17 жовтня 2019 року в Херсонському гідрометеорологічному технікумі Одеського державного екологічного університету відбулось чергове засідання обласного методичного об`днання завідувачів денним відділенням закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

В засідання прийняли участь завідувачі відділень коледжу Вітовщик О.А. та Гребінчак О.І.

Детальніше...

Козацькі розваги 2019

Опубліковано: Середа, 16 жовтня 2019

kozacki rozvagi 01 Вже в котрий раз, в заповненій вщент великій спортивній залі коледжу до Дня Захисника Вітчизни та Дня українського козацтва традиційно проходить спортивно-виховний захід «Козацькі розваги».

На цей раз в святі мужності та краси боролись між собою дві козацькі команди. Це команда гр. МХ9118, МХ9218 і збірна команда других курсів коледжу.

Детальніше...

Конкурс програмування “PLAY CODE”

Опубліковано: Неділя, 13 жовтня 2019

konkurs programuvanna 01 12 жовтня на базі ВСП “Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету” за підтримки ініціативи “meet and code” в рамках тижня кодування ЄС, “Центр сучасного розвитку “Астра” та ITschoolNK провели Перший південний конкурс програмування ігор для учнів освітніх закладів Херсонської області “PLAY CODE”.

Детальніше...

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

Опубліковано: Субота, 12 жовтня 2019

tijden pz 2019 01 У коледжі з 07 по 11 жовтня 2019 року пройшов Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін, який був орієнтований на практичне закріплення комунікативних навичок, як необхідних професійних здібностей необхідних для професіонала юриста.

Детальніше...

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya