shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Політ у самостійне життя

Опубліковано: Середа, 03 липня 2019

vipusk 2019 01 У яскравій долі студентів досить багато життєвих подій, які вони пам’ятають усе життя. Однією з головних і значимих подій є випускний вечір. Швидко плине час. Непомітно пролетіли чотири роки навчання. І ось він – випускний бал.

Детальніше...

Вступна кампанія 2019

Опубліковано: Вівторок, 02 липня 2019

vstup 2019 01 Увага!!! Приймальна комісія ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» розпочала свою роботу! Запрошуємо всіх бажаючих до нас на навчання!

Детальніше...

Огляд-конкурс 2019 р. на краще навчально-методичне забезпечення

Опубліковано: Понеділок, 01 липня 2019

nmkd 2019 07 Огляд-конкурс на краще навчально-методичне забезпечення предметів загальноосвітньої та дисциплін освітньо-професійної підготовок проводиться щорічно з метою зосередження зусиль викладачів циклових комісій на якісній розробці необхідних навчально-методичних матеріалів, морального та матеріального стимулювання викладачів коледжу за належний рівень навчально-методичного забезпечення викладання дисциплін.

Детальніше...

Захист дипломних проектів

Опубліковано: П'ятниця, 28 червня 2019

zahist is 2019 01 27 червня у коледжі відбувся захист дипломних проектів студенти спеціальності «Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем».

Студенти показали діючи моделі, які виготовили власноруч.

Детальніше...

Молодіжний квест & ДЕМС16+

Опубліковано: Четвер, 13 червня 2019

dems 16 01 12 червня у місті Нова Каховка відбувся розважально-спортивний захід «Молодіжний квест» присвячений Дню молоді.

Дійство було організовано відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту для учнівсько-студентської молоді міста.

Детальніше...

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya