shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

День соборності та свободи України

Опубліковано: Середа, 23 січня 2019

den sobornosti 2019 01 Рівно 100 років пройшло з дня проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР, що відбулося на Софійській площі в Києві в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року 22 січня. У цей день прийнято згадувати також іншу подію , яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 року - прийняття IV Універсалу УЦР., яким проголошувалась повна незалежність УНР.

Студенти Новокаховського агротехнологічного коледжу приєднались до відзначення знаменної події та взяли участь у виховному заході у формі дебатів на тему: «День соборності та свободи України», проведеного викладачами відділення «Правознавства та землевпорядкування» Верещак С.С. та Новаковською О.А. У ході заходу, обговорили питання на які слід кожному українцю знати відповіді:
Які почуття у вас викликає поняття «Соборність»? Та на скільки ми, українці, його розуміємо?
Яке значення для розбудови України має Акт злуки 22 січня 1919 року?
Чи об’єднання земель вплинуло на духовне єднання населення соборної країни?

den sobornosti 2019 03 den sobornosti 2019 02

Після виховного заходу студенти гр.ПЗ9117 та ЗВ 9115 разом з викладачами взяли участь у створенні живого ланцюга по обидві сторони Дніпровського проспекту та пройшли до пам’ятника Тарасу Шевченку. Біля пам’ятника військовослужбовці 57-ої бригади тримали великий прапор, який пронесли через живий ланцюг, як символ єдиної та не скореної України. У ході мітингу перед городянами виступили представники місцевої влади. На завершення, запустили в небо прапор на знак того, що Крим та Донбас це Україна.

den sobornosti 2019 04 den sobornosti 2019 05

І хочеться аби кожен українець розумів значення даної події. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема була особливо болючою і неймовірно складною. Соборність для України – це єдність багатоманітності, об’єднання навколо спільного стрижня, яким є українська державність, українська ідентичність.

Викладачі Верещак С.С., Новаковська О.А.

 

Перегляди: 522

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya