shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Методичне об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій у бухгалтерському обліку

Опубліковано: Четвер, 25 квітня 2019

mo buhgalter 02 24 квітня 2019 року на базі Херсонського політехнічного коледжу відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій у бухгалтерському обліку закладів фахової перед вищої освіти Херсонської області, в якому прийняли участь викладачі облікових дисциплін ЖуковаЮ.А., РочнякО.В.

На засіданні обговорювалися наступні питання:
1. Проведення конкурсу «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку».
2. Підведення підсумків ІV Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції для закладів фахової перед вищої освіти Херсонськоїобласті.
3. Підведення підсумків роботи методичного об’єднання за рік.
4. Аналіз та планування роботи методичного об’єднання на наступний навчальний рік.

mo buhgalter 01 У щорічному конкурсі «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» взяла участь студентка ІІІ курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Педь Ольга, яка посіла 6 місце серед конкурсантів, які навчаються на спеціальності 071 «Облік і аудит» в закладах фахової передвищої освіти Херсонської області.

Від голови ради директорів фахової передвищої освіти Херсонської області Яковенко О.С. були вручені сертифікати учасників викладачам Жуковій Ю.А., Рочняк О.В за виконання програми обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій в обліку.

Голова циклової комісії економічних дисциплін Жукова Ю.А.

Перегляди: 1687

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya