Молодіжний квест & ДЕМС16+

Опубліковано: Четвер, 13 червня 2019

dems 16 01 12 червня у місті Нова Каховка відбувся розважально-спортивний захід «Молодіжний квест» присвячений Дню молоді.

Дійство було організовано відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту для учнівсько-студентської молоді міста.

У квесті взяли участь п’ять команд, що представляли місцеві освітні заклади та один колектив з міста Дрогобич.

ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» гідно представила команда «ДЕМС 16+» на чолі з капітаном Павловською Н.

dems 16 02 dems 16 09

На станції «Літературна» студентам слід було за вказаний час скласти із запропонованих слів вірш на задану тематику.

На станції «Пісенна» Черник В., Сабадаш Ю., Філіпенко А., Костюченко Д. та Кулик О. душевно виконали гарну українську пісню.

На станції «Спортивна» студенти отримали цікаве завдання. Їм потрібно було на протязі трьох хвилин провести енергійну синхронну зарядку. Від Коваль А., Трішиної А., Болданюкової А., Філіпенко А., Костюченко Д., Черник В. та Павловської Н. учасники квесту та гості свята не змогли відірвати погляд. Дівчата просто зачарували всіх присутніх своєю запальною, і водночас, ніжною «танцем-зарядкою».

dems 16 04 dems 16 08

На станції «Харчова» яскраво проявили себе Воловий Є. та Гетьманенко В.. Хлопці нагодували і шановне журі, і учасників команди смачною юшкою, приготовленою власноруч.

dems 16 03 dems 16 10

Козубський К. зробив довершеним звукове супроводження кожного етапу квесту.

Данільченко О. та Супрун В. стали справжніми «ДЕМСовими зброєносцями», оскільки відповідали за представлення емблеми команди та коледжу.

dems 16 05 dems 16 06

Атмосфера позиву, енергії та життєрадісності сприяла тому, що усі шість команд виклались на повну. Кожен колектив – учасник квесту був переможцем у певній номінації.

Студентська команда «ДЕМС 16+» стала кращою у номінації «НАЙСПОРТИВНІША МОЛОДЬ МІСТА».

dems 16 11

Вітаємо талановиту молодь коледжу. Бажаємо їм й надалі залишатись таким ж яскравими, запальними, творчими та розумними студентами!!!

Викладач економічних дисциплін Олена Тайлакова

Перегляди: 2085

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya