baner vstup 2020

Огляд-конкурс 2019 р. на краще навчально-методичне забезпечення

Опубліковано: Понеділок, 01 липня 2019

nmkd 2019 07 Огляд-конкурс на краще навчально-методичне забезпечення предметів загальноосвітньої та дисциплін освітньо-професійної підготовок проводиться щорічно з метою зосередження зусиль викладачів циклових комісій на якісній розробці необхідних навчально-методичних матеріалів, морального та матеріального стимулювання викладачів коледжу за належний рівень навчально-методичного забезпечення викладання дисциплін.

Завданнями огляду-конкурсу є:
• мобілізація педагогічних працівників на підвищення якості навчання з дисциплін (предметів), індивідуальної підготовки викладачів до занять відповідно до вимог навчальної програми;
• виявлення та поширення кращого педагогічного досвіду з використання навчально-методичного забезпечення у освітньому процесі;
• сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконалення фахової майстерності викладача.

Цього року огляд-конкурс відбувся 26-27 червня.

У конкурсі взяли участь дев’ять викладачів коледжу, у номінаціях:

Комплекси навчально-методичного забезпечення предметів загальноосвітньої підготовки:
Гудкова Г.В. – «Астрономія».
Вдодович М.М. – «Іноземна мова».

Комплекси навчально-методичного забезпечення дисциплін освітньо-професійної підготовки:
Вдодович М.М. – «Іноземна мова за ПС»;
Верещак С.С. – «Діловодство»;
Пирогова Н.І. – «Програмне забезпечення інтелектуальних систем»;
Дунда В.В. – «Інженерна графіка»;
Вітовщик О.А. – «Трудове право»;
Тищенко Ю.В. – «Цивільне та сімейне право»;
Ніколова Н.В. – «Екологічне право»;
Потапова Н.О. – «Українська мова за ПС».

Оцінювання якості комплексів проводили члени конкурсної комісії під головуванням заступника директора з навчальної роботи Назарової Л.Г.:
Поліхронова В.В. - завідувач навчально-методичним кабінетом;
Граборенко Н.І. - методист коледжу;
Брага О.В. - методист з інформаційних технологій;
Рочняк О.В. - голова профспілкового комітету.

nmkd 2019 03 nmkd 2019 02

nmkd 2019 04 nmkd 2019 01

Відповідно Положенню про огляд-конкурс на краще навчально-методичне забезпечення предметів загальноосвітньої та дисциплін освітньо-професійної підготовок у ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» у номінації «Комплекси навчально-методичного забезпечення дисциплін освітньо-професійної підготовки» беруть участь НМКД з різним складом методичних документів (тобто: є дисципліни, які передбачають виконання курсових проектів (робіт), або є дисципліни, що передбачають проведення навчальних практик), кращий НМКД визначався в процентному відношенні до максимально набраних балів, з урахуванням додаткових:
- НМКД «Програмне забезпечення інтелектуальних систем» (Пирогова Н.І.), «Трудове право» (Вітовщик О.А.), «Цивільне та сімейне право» (Тищенко Ю.В.) дисципліни де передбачається виконання курсового проекту (курсової роботи) і проведення навчальної практики, то за 100% враховувалась максимальна кількість балів - 160 балів.
- НМКД «Діловодство» (Верещак С.С.) дисципліна де передбачається проведення навчальної практики, то за 100% враховувалась максимальна кількість балів - 150 балів.
- НМКД «Екологічне право» (Ніколова Н.В.), «Українська мова за ПС» (Потапова Н.О.), «Іноземна мова за ПС» (Вдодович М.М.), «Інженерна графіка» (Дунда В.В.) дисципліни де не передбачено виконання курсового проекту (курсової роботи) і проведення навчальної практики. За 100% враховувалась максимальна кількість балів - 100 балів.

Призові місця конкурсна комісія визначила відповідно набраним балам:
І місце – Пирогова Наталія Іванівна НМКД «Програмне забезпечення інтелектуальних систем» (кількість набраного середнього балу – 132 (із 160), що становить 82,5%.
ІІ місце – Дунда Валентина Віталіївна НМКД «Інженерна графіка» (кількість набраного середнього балу – 80,25 (із 100), що становить 80,25%.
ІІІ місце – Верещак Світлана Сергіївна НМКД «Діловодство» (кількість набраного середнього балу – 108,25 (із 150), що становить 72,17%.

nmkd 2019 05 nmkd 2019 06

Всі переможці нагороджені Дипломами і грошовими преміями.

Методист коледжу Граборенко Н.І.

Перегляди: 2284

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya