shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Підготовчі курси

ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» запрошує учнів 9-х класів на підготовчі курси з терміном навчання 7 місяців, а також учнів 11-х класів та всіх бажаючих на курси підготовки до ЗНО.

Детальніше…

Практика у Польщі

Інформація з програм Praktyka Polska.
Повний опис програми виробничої практики на сайті "Студентський правозахисний портал".
З питанями чекаємо в навчально практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Спортивний квест

Опубліковано: Четвер, 12 вересня 2019

sport kvest 01 11 вересня 2019 року до Дня фізичної культури та спорту в Україні на міському стадіоні було проведено спортивно-розважальний захід «Спортивний квест», з метою популяризації фізичної культури та спорту в місті Нова Каховка.

В змаганнях прийняли участь збірні команди вищих навчальних закладів та збірна команда 57 ОМПБр, в/ч А1736, пп В4533. Змагання проводились за принципом «квесту», де необхідно було пройти 7 станцій, а саме: «Стадіон», «Спортивна зала», «Гімнастична зала», «Влучний стрілок», «Кмітлива», «Медична», «Розважальна».

sport kvest 04 sport kvest 05

В урочистій атмосфері команди привітав голова міста Коваленко В. І. та оголосив почесне журі, яке складалось з кращих спортсменів не тільки нашого міста а і України, Європи.

Збірна команда нашого коледжу під назвою «Адреналін» прийняла активну участь в цих змаганнях. Юнаки та дівчата активно та енергійно включились в хід змагань і впевнено дійшли до фінішу.

sport kvest 02 sport kvest 03

По закінченні «Спортивного квесту» відбулося нагородження грамотами та подарунками відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, а військові пригостили всіх учасників змагань смачною солдатською кашею.

Викладач фізичного виховання Литовченко В.А.

Перегляди: 193

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya