baner vstup 2020

Відкрите заняття з української літератури

Опубліковано: Четвер, 07 листопада 2019

 franko 01

6 листопада у рамках декадника циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання зі студентами спеціальностей Менеджмент» та «Підприємницька діяльність» (група МПД 9119) викладачем української літератури Бойко Н.С. було проведено відкрите заняття «Іван Франко. Новела «Сойчине крило» – розкриття психології головних героїв та еволюції їхнього кохання. Новаторство автора». Заняття проведено відповідно до тематичного плану робочої навчальної програми предмету «Українська література».

franko 04

Метою заняття було створення умов для ознайомлення студентів із Франком-прозаїком; сприяння формуванню у студентів креативного підходу до навчання та вдосконаленню навичок роботи з текстом, прищеплення інтересу до літератури, розвиток комунікативних навичок, уміння працювати у команді.

Заняття було проведене в атмосфері активної взаємодії у формі ток-шоу «Один за всіх». Студенти мали можливість відчути себе справжніми акторами, так роль Івана Франка вдало зіграв Григірчик Дмитро, а Мішкіна Аліна разом із запрошеним студентом групи МТ9117 Кучером Владом зіграли головних героїв новели – Марію і Массіно.

franko 02

franko 03

Усі присутні – студенти і викладі отримали естетичну насолоду від заняття та дякують героям за сумлінну підготовку.

Викладач української літератури Бойко Н.С.

Перегляди: 632

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya