baner vstup 2020

Показове заняття з української мови

Опубліковано: Четвер, 14 листопада 2019

ukr mova 01

13 листопада у рамках декадника циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання було проведено показове заняття з української мови на тему «Правопис слів іншомовного походження» у групі ПЗ 9119 спеціальності «Право».

Методичною метою заняття було довести ефективність використання діяльнісного підходу щодо застосування теоретичних знань на практиці шляхом конструювання різних видів навчальної діяльності.

ukr mova 02

Для активізації уваги та максимального засвоєння навчального матеріалу на різних етапах структури заняття було використано різноманітні форми роботи, спрямовані на розвиток ключових компетентностей та наскрізних умінь студентів: «Фрейм–блок», лексико-орфографічна, лексико-орфоепічна робота, розподіл іншомовних слів за тематичними групами, тренувальні вправи «Словникар» та «Червоне перо», вибіркова робота з тексту, творче моделювання, конструювання та «Орфографічний кошик» (міні-тестування).

ukr mova 03

Викладач української мови та літератури Спічак О.М.

Перегляди: 649

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya