baner vstup 2020

206 річниці від Дня народження національного генія Т.Г. Шевченка присвячується…

Опубліковано: Субота, 14 березня 2020

 shevchenko 2 01

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета…

Учітеся, брати мої!
Думайте, читайте,
І чужому научайтесь, −
Свого не цурайтесь…

Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Тараса Шевченка, до постаті геніального поета, який належить до найбільших народних поетів, яких тільки знає всесвітня історія літератури, постать, яка у своїй величі була, є і залишиться ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

shevchenko 2 03

Із полум’яних творів Кобзаря увесь світ дізнався, що є така прекрасна країна – Україна з її чудовим, добрим, працьовитим народом, чарівною мовою, героїчною і трагічною історією.

Тарас Шевченко підніс українську мову і поезію до світового рівня. Через читання творів Кобзаря у всіх поколінь його нащадків формується світосприймання загальнолюдських цінностей, адже центральними образами його творчості є Любов,Істина, Воля, Добро, Мати та Україна.

shevchenko 2 02

З метою вшанування пам`яті національного генія, народного поета України Т.Г. Шевченка у коледжі з 10 по 12 березня проводилися Шевченківські дні «Душа поетова святая в святих його речах…»

10 березня під керівництвом викладача української мови та літератури Спічак О.М. студенти II курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» розробили студентський проєкт «Я відкриваю Шевченка», у якому досліджували невідомі напрями літературної діяльності Кобзаря та «Чи читали жінки-сучасниці Шевченка? Чи любили вони його?"

shevchenko 2 04

11 березня бібліотекаркою Полусмяк І.Н. для студентів I курсу, спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Менеджмент», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» було організовано зустріч із місцевою професійною художницею Валентиною Гетьман, яка разом зі студентами провела майстер-клас юних художників «Чарівний пензель», на якому студенти і викладачі із захопленням поринули у світ краси образотворчого мистецтва. Виконували малюнки за вільним порухом душі.

shevchenko 2 06

12 березня викладач української мови та літератури Спічак О.М. разом із бібліотекарями Полусмяк Н.І. та Савич Л.О. репрезентували увазі студентів I курсу спеціальностей «Менеджмент» , «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» перегляд документальних фільмів про життя та творчу спадщину Т.Г. Шевченка та «Книжковий вернісаж» , присвячений 206 річниці від Дня народження поета.

У цікавій, доброзичливій атмосфері було проведено інтелектуально-літературну гру брейн-ринг «Відомий і невідомий Шевченко», в ході якої змагалися дві команди « Катерина» і «Кобзарі». У фіналі перемогу здобула команда «Катерина».

З метою поглиблення знань про життєпис Т.Г. Шевченка, сприяння усвідомленню значення творчості поета для української та світової культури, розвитку пізнавальних інтересів, самоосвітніх умінь і навичок зі студентами II курсу , спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» проведено «Шевченкіану».

shevchenko 2 05

Викладач української мови та літератури Спічак О.М.

Перегляди: 284

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya