baner vstup 2020

Дистанційне заняття з української літератури «Олександр Олесь (О. Кандиба). Коротко про митця і творчість. Неоромантичні та символістські тенденції»

Опубліковано: П'ятниця, 03 квітня 2020

 distant ukr lit 01

2 квітня 2020 на платформі для вебінарів Cisco Webex було проведено заняття з української літератури «Олександр Олесь (О. Кандиба). Коротко про митця і творчість. Неоромантичні та символістські тенденції».

Родзинкою цієї платформи є справжня імітація аудиторних занять, а саме:
• функція «підняти руку» для того, щоб поставити запитання або зробити заяву;
• запис кожного окремого заняття;
• загальний чат протягом конференції.

distant ukr lit 02

Перед заняттям студенти отримали випереджувальне завдання – опрацювати «Автобіографію» (1924 р.) Олександра Олеся і від його імені розповісти про життя та творчість. Так студентка групи ПР9119 Фесюк Аліна виконувала роль журналіста, а Сушевський Олег відповідав на поставлені запитання від імені Олександра Олеся.distant ukr lit 04

Також на заняття була запрошена студентка групи ПЗ9118 Сабадаш Юлія, яка підготувала доповідь про неоромантизм та символізм в українській літературі.

distant ukr lit 03

Після цього студенти декламували вірші лірика та свої ілюстрації до творів Олександра Олеся.

У якості гостей на конференцію були запрошені студенти інших груп, і зрештою, заняття пройшло весело, у живому інтерактивному режимі та дало можливість підвищити комунікацію.

Викладач української літератури Бойко Н.С.

Перегляди: 629

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya