Осінній вернісаж

Опубліковано: Вівторок, 08 грудня 2020

osinniy vernisaj

Коли за вікном уже холодно, дуже хочеться заховатися під ковдру і не виходити з дому до весни. Оскільки такі радикальні дії можуть дозволити собі тільки ведмеді, нам, людям, доводиться шукати інші способи боротьби із зимовими холодами.

Рятуватись доводиться хоча б… спогадами про осінь. Чом би й ні? Усьому світові відомо, що саме осіння краса окрилює душу, нашіптує їй слова, які відлунюють поетичними рядками, утворюючи згадки-переспіви побаченого і відчутого дива.

Споглядаючи цю осінню виставу-містерію, мимоволі надихаєшся і присвячуєш їй свої твори. А шибеник-вітер підхоплює їх і, наче осіннє різнобарв’я, розносить по цілому світу, щоб подарувати людським серцям.

Тож хай останній поетичний подих осені у виконанні Антона Каліванова, Валерії Литвинової, Андрія Писаренка, Юлії Бєляєвої зігріє і вас своїм теплом.

Оксана Косінова, Олена Спічак

Перегляди: 422

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya