shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Практичне заняття на виробництві

Опубліковано: П'ятниця, 05 квітня 2019

praktika agrotek 2019 02 04.04.2019 р. під проходження навчальної практики «Сільськогоспдарькі машини» в гр. МХ9116 викладачами Гребінчак О.І. та Сабадаш В.І. було організоване виїзне практичне заняття на підприємстві «Ділерський центр «John Deere» - компанія «Агротек», що знаходиться в м. Таврійськ. Тема практичного заняття: «Машини для хімічного захисту рослин».

Під час практичного заняття студенти ознайомились з будовою, принципом роботи та регулюваннями сучасних машин для хімічного захисту рослин обприскувачами фірми «John Deere».

praktika agrotek 2019 01 praktika agrotek 2019 03

Дане практичне заняття стало можливим завдяки співпраці з регіональним керівником сервісної служби «Агротек» Дорошенко Леонідом Васильовичем. Дорошенко Л.В. особисто зустрів групу студентів-механіків та допоміг провести дане практичне заняття. Також студенти ознайомились і з іншою новітньою технікою фірми «John Deere»:
-трактори різної потужності;
-грунтообробні машини;
-посівні машини і комплекси;
-зернозбиральні комбайни.

Студентам на підприємстві «Ділерський центр «John Deere»-компанія «Агротек» дуже сподобалось, і деякі з них виявили бажання пройти виробничу технологічну практику на даному підприємстві.

praktika agrotek 2019 04 praktika agrotek 2019 05

Дякуємо регіональному керівнику сервісної служби «Агротек» Дорошенко Леоніду Васильовичу за співпрацю.

Зав. відділення «Механізація та енергетика» Гребінчак О.І.

Перегляди: 1806

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya