shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Компанія Укренерго і Всесвітній день охорони праці

Опубліковано: Субота, 06 квітня 2019

ukrenergo 01 5 квітня начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки у Південному регіоні Володимир Потапенко та провідний інженер з охорони праці та пожежної безпеки у Південному регіоні у ДП «НЕК» «Укренерго» Ігор Шаповалов прочитали лекцію студентам спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Тема лекції: «Компанія Укренерго і Всесвітній день охорони праці». Зустріч пройшла у формі бесіди. Володимир Вікторович розповів, як починав свій шлях електрослюсарем з ремонту обладнання розподільчих пристроїв на підстанції 330 кВ «Каховська», тому добре знається на обраній хлопцями та дівчатами професії. Він порадив студентам вивчати предмет, постійно вдосконалювати свої навички, а ще завжди дотримуватись правил охорони праці та техніки безпеки при виконанні робіт в діючих електроустановках. Це допоможе зберегти життя собі і своїм колегам, а також у подальшому дасть можливість забезпечити конституційне право громадян на гідні умови праці.

ukrenergo 02 ukrenergo 03

Під час лекції Володимир Потапенко ознайомив студентів із діяльністю Укренерго та тенденціями розвитку галузі. Він зазначив, що компанія поступово стає частиною європейського ринку, а це вимагає нових підходів у роботі. Зокрема, особлива увага приділяється питанням охорони праці і впровадженню вимог міжнародних стандартів BS OHSAS 18001:2007, ISO 45001:2018, спрямованих на створення безпечних умов праці відповідно до норм Європейського Союзу з безпеки та гігієни. Цією темою зацікавились не лише студенти, а й викладачі.

ukrenergo 04 Освітні проекти – це той вклад, який ми робимо у майбутнє галузі, – зазначив Володимир Потапенко. – Новокаховський коледж готує фахівців електротехнічної та машинобудівної галузей. Багато випускників закладу стали працівниками компанії Укренерго. Провідний інженер з охорони праці та пожежної безпеки у Південному регіоні у ДП «НЕК» «Укренерго» Ігор Шаповалов теж випускник 1993 року Новокаховського коледжу Таврійського агротехнологічного університету.

У Новій Каховці розташований структурний підрозділ Південної енергосистеми – Херсонський РЕЦ, а також дві підстанції 330 кВ та 750 кВ. Тому для нас важливо, щоб хлопці та дівчата добре розуміли свою професію і дотримувались правил охорони праці та пожежної безпеки.

ukrenergo 05

Присутні викладачі: Череватенко Л.М., Дубина Д.А., Пшеничний М.В., Павлов В.П.

Куратор групи ЕЛ9117 Петреченко А.І.

Перегляди: 1771

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya