shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Тиждень циклової комісії агроінженерних дисциплін

Опубліковано: Субота, 20 квітня 2019

tijden ck mh 01 З 15 по 19 квітня 2019 проводився щорічний тиждень циклової комісії. Як і у минулому навчальному році він проводився на території коледжу і навчально-виробничих майстерень коледжу.

О 8:00 відбулось відкриття у фойє коледжу. Завідуючий відділенням Гребінчак О.І. повідомив про графік проведення тижня та привітав студентів, викладачів та майстрів, які приймають участь в його проведенні, а викладач фізичного виховання Литовченко В.А. зустрів піснею.

Компанія «Агротек» надала трактор John Deere для ознайомлення студентів і робітників коледжу із сучасною сільськогосподарською технікою.

Наступного дня відбулася зустріч із минулим випускником, ветераном коледжу Десною Володимиром Пилиповичем. Він розповів про своє навчання в технікумі та поділився багаторічним досвідом роботи на посаді завідуючого навчально–виробничими майстернями технікуму та коледжу. У зустрічі приймали студенти груп МХ9118, МХ218 та МХ9117. Бесіда виявилася цікавою та пізнавальною.

tijden ck mh 03 tijden ck mh 02

Цього ж дня викладачі Балановський О.С. та Волосковець О.Ю. провели конкурс серед студентів третього курсу на тему «Правила дорожнього руху та будова автомобіля». Під час цієї події у гості до механіків завітали студенти землевпорядники. Перше місце після проведення трьох етапів конкурсу зайняла група МХ9216.

В третій день тижня провели конкурс серед студентів-механіків «Кращий механік» в якому прийняли участь дві команди груп МХ9115 та МХ9215. Виконавши п’ять завдань, перемогла команда МХ9115 у складі: Бойко В., Письмак Н., Слюсар А.

tijden ck mh 04 tijden ck mh 05

У четвертий день студенти спеціальності рушали у туристичний похід до міського парку. Студенти та викладачі разом провели конкурси, спортивні змагання, приготували рибну юшку, шашлик та інші смачні страви. Добре відпочили – смачно поїли!

tijden ck mh 07 tijden ck mh 08

У п’ятницю – останній день, проведено конкурс на кращу газету виконані групами механіків на загальну тему «Охорона праці». Після обговорення визначили: перше місце – група МХ9215, друге – МХ9118.

Всі переможці конкурсів та змагань отримали почесні грамоти, а команди–переможці конкурсу «Кращий за фахом», ще і солодкі призи – торти. В цілому тиждень циклової комісії пройшов насиченим цікавими подіями.

tijden ck mh 06

Голова циклової комісії Зимарьов Є.П.

Перегляди: 1741

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya