baner vstup 2020

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку

Опубліковано: Четвер, 14 листопада 2019

mo ek 02

14.11.2019 року на базі ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ ім. Дмитра Моторного» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку.

Розпочалося засідання з вітального слова заступника директора з навчальної роботи Назарової Лариси Григорівни, яка привітала учасників методобєднання, охарактеризувала діяльність коледжу та побажала плідної праці.

mo ek 01

Методист коледжу Граборенко Наталія Іванівна презентувала відеофільм про коледж «Освіта - скарб, праця - ключ до нього».

mo ek 04

У ході засідання учасники заслухали виступ голови обласного методичного об’єднання Комліченко Оксани Олександрівни, викладача Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ за наступними питаннями:
1. Підсумки роботи обласного методичного об'єднання за 2019-2020 навчальний рік.
2. Підготовка до V Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції для закладів фахової передвищої освіти.
3. Розгляд та перезатвердження «Положення про проведення конкурсу «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку».

mo ek 03

Вперше на засіданні обласного методичного об’єднання викладачами ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ ім.. Дмитра Моторного» Жуковою Юлією Анатоліївною, Тайлаковою Оленою Володимирівною, Рочняк Ольгою Вікторівною було проведено майстер-клас бінарного заняття для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» на тему: «Персонал підприємства: облік та HR- менеджмент».

mo ek 05

Працювали зі студентами групи МТ9117.
Вид заняття
за метою: розвиток, закріплення знань і формування нових вмінь та навичок
за методикою: диференційованого навчання, технологія проактивного квест-тренінгу з використанням кейс-методу.

mo ek 06

Використані прийоми: успіх породжує успіх, перевернутого навчання: теорія через практику.

За озвученим кейсом студенти стали здобувачами вакантної посади бухгалтера з нарахування заробітної плати, а викладачі перетворились на справжніх рекрутерів.

mo ek 07

На цьому занятті підлітки мали чудову нагоду не лише закріпити навички з нарахування та обліку заробітної плати, а також мали можливість отримати корисний досвід проходження основних етапів відбору на відповідну вакантну посаду!

Працювали за наступним алгоритмом.

На першому етапі відбору Олена Володимирівна запросила здобувачів пройти кваліфікаційне тестування. Завдання, а це тест-вікторина та тест-кросворд, були розробленні та виконувались у програмі learningapps.

На наступному етапі – етапі конкурсного відбору, рекрутери Юля Анатоліївна та Ольга Вікторівна, перевірили професійний бекграунд студентів.

На третьому етапі – етапі групової дискусії кожен учасник озвучив, що конкретно він зробив, а інші учасники оцінили продуктивність цієї роботи.

mo ek 09

У процесі заняття викладачі - HR-менеджери оцінювали компетенції (навички, знання, вміння), особисті якості студентів:
• здатність організувати себе та інших;
• вміння працювати в команді;
• стресостійкість;
• уміння ефективно розподіляти час;
• дисциплінованість, уважність;
• комунікабельність.

mo ek 08

Отриманий бекграунд підлітки зможуть використати на всі 100% мабуть через рік, але і в цьому році набуті знання та досвід стануть їм точно у нагоді під час навчальної практики з діловодства, а також у ІІ семестрі на заняттях з менеджменту, у ході проходження відповідної технологічної практики.

Викладачі на занятті вивели підлітків із звичної зони комфорту, але все, що відбувалось в аудиторії, зробило їх розумнішими, сильнішими та більш впевненими у собі!!!

Всі учасники методичного об’єднання високо оцінили рівень проведеного майстер-класу та щиро подякували адміністрації коледжу, викладачам економічних дисциплін за плідну співпрацю.

Викладачі економічних дисциплін
Юлія Жукова та Олена Тайлакова

Перегляди: 918

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya