Перші випробування майбутніх фахівців

Опубліковано: Вівторок, 26 січня 2021

virob praktika pd 01

25.01.2021 року відбувся захист виробничої практики у випускній групі МТ9117. Практика проходила на робочих підприємствах м. Нова Каховка та Херсонської області.

В період проходження практики студенти знайомилися зі спеціалізацією, метою та стратегічними цілями та задачами підприємства, особливостями функціонування, системою матеріально-технічного забезпечення та каналами реалізації продукції.

Розглянули як сильні та слабкі сторони, так і головних конкурентів підприємства.

Робили аналіз виробничих, економічних показників та платоспроможності підприємства

Разом зі спеціалістами підприємства складали прогнози й перспективи розвитку підприємства, укладали угоди господарської діяльності та складали первинні документи

virob praktika pd 02

Студенти взяли активну участь у діяльності підприємств: розробляли прайс-листи та рекламу для білбордів, пропонували впровадження нових культур. На торговельних підприємствах оцінювали показність упакування товару та пропонували на продаж нові види товарів.

Усі студенти своєчасно та без зауважень пройшли виробничу практику, мають позитивні характеристики керівників від бази практики.

На конференції, при підбиванні підсумків виробничої практики, студенти відмітили, що теоретичних знань та практичних навичок, за період навчання, вони отримали достатньо для того, щоби працювати на підприємствах різного напрямку.

virob praktika pd 02

І, головне, усі студенти задоволені обраною спеціальністю.

Перші, серйозні випробування майбутніх фахівців пройдені. Молодці!

Керівники практики Денис Дубина, Тетяна Гайбура

Перегляди: 221

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya