baner vstup 2020

Дистанційна робота викладачів циклової комісії юридичних дисциплін

Опубліковано: Четвер, 02 квітня 2020

distant pz 01

2 квітня 2020 року в режимі відеоконференції з використанням Zoom-платформи відбулося засідання циклової комісії викладачів юридичних дисциплін. Обговорювалися актуальні питання форм та методів проведення навчальних занять в режимі дистанційного навчання: лекційних, семінарських, практичних занять; організація проведення екзаменаційної сесії; укладення угод на проходження виробничої практики.

distant pz 02

В ході засідання відбувся обмін досвідом викладачів щодо запровадження дистанційного навчання з використанням різних ресурсів (Google-сервіси, Zoom-платформи, освітньо-інформаційний портал коледжу та ін..). Завідуюча відділенням «Право та землеустрій» Вітовщик О.А. нагадала викладачам, що відповідно до Ліцензійних умов, в освітньому закладі повинен бути освітньо-інформаційний портал і тому вся навчально-методична документація дисциплін повинна бути на освітньо-інформаційному порталі в повному обсязі. Однак, можуть бути використані також інші ресурси, які на погляд викладача є більш мобільними та динамічними.

distant pz 03

Голова циклової комісії Ніколова Н.В. ознайомила присутніх з можливостями Zoom-платформи. Zoom чудово підходить як для групових, так і для індивідуальних занять.

distant pz 04

Здобувачі освіти можуть приєднуватись до конференції як з комп’ютера, так і з телефону. Захід можна запланувати заздалегідь. Даний ресурс надає можливість демонстрації екрану як організатора так і учасників заходу, що значно полегшило б проведення семінарських занять, захист творчих та курсових робіт.

distant pz 05

На засіданні була розглянута можливість проведення екзаменаційної сесії в режимі відеоконференції.

distant pz 06

Засідання пройшло плідно та цікаво. Було прийнято рішення: на період карантину проводити засідання циклової комісії юридичних дисциплін в режимі відеоконференції щочетверга.

Голова циклової комісії юридичних дисциплін Н.В. Ніколова

Перегляди: 463

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya