baner vstup 2020

Дистанційне навчання в умовах карантину

Опубліковано: Вівторок, 07 квітня 2020

one line zv 01

З того часу, як Міністерство освіти і науки повідомило, що з 12 березня в Україні запроваджується карантин для усіх закладів освіти, перед педагогами постало чергове непросте завдання – як організувати продуктивний освітній процес дистанційно. Для студентів-випускників спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з 06.04.20 розпочалася екзаменаційна сесія. У понеділок 06.04.20 відбувся перший екзамен з дисципліни «Земельний кадастр», екзаменаторка Олена Новаковська. Для успішного складання іспиту, викладач напередодні, в п’ятницю 03.04.20, провела консультацію у форматі відеоконференції у сервісі Zoom. Цей сервіс призначений для проведення онлайн уроків, вебінарів, безкоштовний і має простий інтерфейс.

one line zv 02

До конференції приєдналися всі студенти групи, кураторка Оксана Вачаєва і завідувачка відділенням «Право та землеустрій» Олена Вітовщик. Під час конференції визначилися з організаційними питаннями проведення іспиту, викладачка провела консультацію і відповіла на питання студентів. Після проведення консультації Олена Новаковська додала на Освітньо-інформаційний портал «ВСП Новокаховський коледж ТДАТУ» екзаменаційні білети з дисципліни.

У понеділок 06.04.20 о 10.45 студенти одержали запрошення на відеоекзамен у сервісі Zoom. Об 11.00 до сервісу вже приєдналися всі студенти групи ЗВ9116, кураторка групи і для контролю проведення екзамену завідувачка відділенням.

one line zv 03

Екзаменаторка привітала студентів з початком сесії, побажала успіху і розподілила екзаменаційні білети. Після нетривалої підготовки, студенти надали обґрунтовані відповіді на екзаменаційні питання, а також на додаткові питання екзаменаторки і відправили письмові відповіді для перевірки.

Відеоконференція була чітко організована: студенти мали можливість продемонструвати рівень навчальних досягнень з дисципліни, а викладачка об’єктивно оцінити рівень їх підготовки. Як результат - іспит відбувся!

one line zv 04

Бажаю викладачам натхнення, продуктивно і цікаво організовувати дистанційний освітній процес, а студентам успішно скласти сесію!

Викладач Олена Новаковська

Перегляди: 459

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya