shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Виграй грант на річну оплату свого навчання

Отримай стипендію в розмірі 10 000 грн в рамках програми Scholarship в Україні.

Дізнатись детальніше

Увага! Конкурс

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію - отримай стипендію на навчання!

Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами i завданням можна за наступними посиланнями:

Для студентів спеціальностей «Маркетинг»
Для студентів спеціальностей «Економіка», «Фінанси»

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Вимоги: бажана наявність водійського посвідчення тракториста. Оплата погодинно – 9,19 євро за годину (за умови виконання норми). Термін перебування орієнтовно 8 тижнів. За додатковою інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Відділення правознавства та землевпорядкування

vitovshik

Завідувач відділення

Вітовщик Олена Анатоліївна

Викладач вищої категорії

Кваліфікація: Юрист

 

 Спеціальність «Правознавство»

Юридичне відділення по підготовці молодших спеціалістів зі спеціальності «Правознавство» відкрито в нашому коледжі в 1993 році.

За час існування спеціальності підготовлено понад 600 спеціалістів-юристів, які добре зарекомендували себе, як професійні фахівці в різних сферах діяльності, в тому числі і в агропромисловому комплексі.

Наші випускники працюють в органах правосуддя, місцевих органах самоврядування і виконавчої влади, установах юстиції, органах внутрішніх справ і митного контролю, юридичної і кадрової служби підприємств, організацій всіх форм власності.

Теоретичні і практичні заняття на відділенні "Правознавство" ведуть 17 висококваліфікованих викладачів, в т.ч. 5 старших викладачів, 6 викладачів вищої категорії. Викладачі відділення постійно працюють над удосконаленням форм і методів навчальної роботи.

Особлива увага приділяється використанню комп'ютерних технологій. Разом з центром практичного навчання розроблена комп'ютерна програма "Правознавець", що дає можливість не тільки викладачам перевіряти знання, а й студентам здійснювати самоконтроль. Важливим напрямком в роботі відділення є організація студентської юридичної консультації «Гаряча лінія», де майбутні юристи, студенти ІІІ курсу на чолі з компетентними викладачами допомагають бажаючим відповісти на питання та скласти правові документи.

Під час навчальних і виробничої практики в господарствах і установах юстиції, органах правосуддя і самоврядування наші студенти набувають практичних навичок роботи. Майбутні фахівці набувають професійних навичок юридичної, служби, бухгалтерської діяльності, оператора ПЕОМ, нотаріуса, менеджера та ін.

Для практичного і теоретичного навчання студентів є відповідно обладнані лабораторії обчислювальної техніки, програмування і комп'ютеризації, комплексна лабораторія практичного навчання, кабінети історії та суспільних наук, теорії держави і права,конституційного, цивільного, трудового, кримінального, аграрного права та інші.

 Спеціальність «Землевпорядкування»

Спеціальність «Землевпорядкування» в Новокаховському коледжі відкрилась в 1995 році. За цей час отримали дипломи техніка-землевпорядника більш як 400 студентів денної та заочної форми навчання.

Від самого початку свого існування спеціальність взяла курс на вивчення інтерактивних технологій. Підготовка землевпорядників ведеться молодими та освіченими фахівцями. До викладання залучаються висококваліфіковані спеціалісти з питань землеустрою. Студентам викладачі передають не лише теорію, а й практичний досвід. Сформована досить потужна добре оснащена, сучасна лабораторія інтерактивного навчання.

Практично всі наші студенти закінчивши коледж прагнуть навчатися у вищих навчальних закладах міст Києва, Харкова, Одеси, Львова.

І хоча нині багато навчальних закладів пропонують свої послуги, не секрет, що землевпорядників краще готують у Новокаховському коледжі ТДАТУ. Підтвердженням високого рівня освіти є наші випускники, які працюють в Державному комітеті України по земельним ресурсам, обласному управлінні, районних відділах по земельним ресурсам, проектних інститутах та організаціях.

Нині землевпорядник вільно володіє комп’ютером, добре знає земельне господарство і вирішує у правовому полі найрізноманітніші земельні питання. Вміє користуватись електронним тахеометром, приладами супутникового зв’язку, читати електронні карти. Це комунікабельна людина з високими моральними якостями.

Перегляди: 7057

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya