Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році відбувається в дистанційній формі.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

den krimu

 

Вишиванка – символ України,
Кожної великої родини,
Нашої історії та мови!
Залюбки вдягаємо її знову!

 

День вишиванки - це свято, яке відзначається в Україні щорічно. Воно присвячене національному українському одягу - вишиванці. Вишиванка є символом української культури, традицій та національної гордості.

 

den vishivanki 02

 

У цей день українці, які вірять у значення вишиванки, носять її з гордістю. Люди вдягають вишиванки різних візерунків та стилів - кожен вибирає ту, яка найбільше сподобається. Це свято є символом єднання та підтримки українського народу.

 

den vishivanki 04

den vishivanki 05

 

День вишиванки - це також можливість показати свою підтримку українському народу, особливо в контексті політичних та соціальних подій. Носити вишиванку - це прояв патріотизму та гордості за свою країну.

 

den vishivanki 06

den vishivanki 07

 

Це свято стало популярним не тільки в Україні, а й серед української діаспори по всьому світу. Воно об'єднує людей різних вікових груп та соціальних верств і втілює дух спільності та національної самосвідомості.

 

den vishivanki 08

den vishivanki 03

 

Працівники та студенти коледжу приєднуються до всеукраїнського флешмобу. Шануймо традиції нашого народу!

 

Заступник директора з виховної роботи Олена ВІТОВЩИК

 

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya