Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році відбувається в дистанційній формі.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

den krimu

 

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання у 2022-2023 році 18 травня 2023 року відбулось онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України на платформі Skype. У роботі методичного об’єднання брала участь викладачка історії Олена Борт.

 

В ході роботи були розглянуті такі питання:
1. Про особливості роботи обласного методичного об’єднання та викладачів історії в умовах воєнної агресії.
2. Захист творчих краєзнавчо-пошукових робіт з предмета «Історія України» серед студентів закладів фахової передвищої освіти.

 

Тематика представлених робіт була актуальною і цікавою:
- «Символ незламності. Захист Азовсталі»;
- «Моє життя під час війни»;
- «Потяг Війна - Варшава»;
- «Життя і шлях волонтерки Василенко Анастасії Григорівни»;
- «Волонтер – герой нашого часу».

 

mo istiria 02

 

Голова обласного методичного об’єднання Офатенко О.В. ознайомив учасників онлайн-зустрічі з біографією новопризначеного міністра освіти України Оксена Лісового.

 

mo istiria 03

 

Викладач Олена Борт

 

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya