Open menu

На виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, у ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» проводиться робота по забезпеченню доступності навчальних приміщень коледжу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, зокрема проведено у 2019 році експертом технічне обстеження фактичного технічного стану навчального закладу та складено технічний звіт щодо доступності осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до коледжу.

Згідно з технічним звітом, вхід на територію обладнаний доступними елементами інформації про об’єкт. На пішохідних шляхах встановлені хвіртки решітчатого типу. Вхід у головний корпус коледжу облаштований пандусом, що забезпечує підйом осіб з інвалідністю на рівень входу в будинок, а відтак до рівня 1-го поверху. Уздовж правої сторони пандуса встановлена огорожа з поручнями. Перед пандусом облаштована площадка з дренажем. Вхідна площадка має навіс з організованим водовідводом. Приміщення першого поверху широкі й відповідають нормам ДБН_V2240-2018.

Облаштоване місце для паркування автомобіля особи з інвалідністю на стоянці автотранспорту коледжу з позначенням знаками та горизонтальною розміткою, відповідно до Правил дорожнього руху з піктограмами міжнародного символу доступності.

Біля входу є черговий пункт з роботою 24 години на добу, в обов’язки якого входить обслуговування маломобільних груп населення та інвалідів.

Вільність габаритів для пересування маломобільних груп населення та інвалідів, ширина дверних прорізів в консультаційні приміщення, лекційні зали, в приміщення приймальної комісії відповідають чинним нормам.