Open menu

logo 150

 

nazarova l

 

Шановні відвідувачі!

Радо вітаю всіх на сторінках сайту відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» – одного з відомих і престижних освітніх закладів Херсонщини.

 

Усіх, хто навчався, або працював у ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» (колишній Новокаховський технікум гідромеліорації, механізації та електрифікації сільського господарства) – об’єднує спільна професійна історія. Саме тут закладалися перспективи розвитку майбутніх аграріїв та збагачувався професійний викладацький досвід.

 

Діяльність коледжу протягом його більш як 66-річної історії відзначається вагомими здобутками: перемогами педагогічних працівників в конкурсах педагогічної майстерності, виставках, перемогами студентів в олімпіадах, турнірах, спортивних змаганнях, фестивалях.

 

Серед наших випускників – державні та громадські діячі, керівники підприємств і агрогосподарств, науковці й кваліфіковані робітники, що складають еліту країни.

 

Та не лише минулою славою живе наш коледж. Стрічка новин, яка постійно оновлюється ознайомить вас із сучасним життям студентів та викладачів, нашими перемогами та досягненнями, цікавими заходами, що проводяться в освітньому закладі.

 

Використовуючи сучасні технології та методики навчання, надаючи ґрунтовну практичну підготовку, ми прагнемо, щоб наші випускники впевнено почувалися в реаліях професійного життя та успішно адаптувалися на ринку праці.

 

Для вступників сайт надає найрізноманітнішу інформацію про умови вступу, перебіг вступної кампанії, результати іспитів.

 

В коледжі створені клуби за інтересами, гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції: студентський вокальний колектив «Віночок», студентський театр, вокальний колектив викладачів «Дніпряночка», працюють секції з настільного тенісу, футболу, волейболу, легкої атлетики. Студенти виступають на міській і обласній змаганнях серед освітніх закладах Херсонщини та всієї України, є переможцями й призерами змагань з багатьох видів спорту.

 

Молодим людям, які прагнуть стати студентами нашого фахового коледжу, ми пропонуємо широкий спектр спеціальностей 6-х галузей знань.

 

Диплом нашого коледжу – це успішний старт вашої кар’єри!

 

З повагою, директор коледжу, Олександр Гребінчак

 

Звіт дирктора про основні результати роботи за 2022 рік