uken
Open menu

Новини відділення економіки та комп'ютерних технологій

np web 02

 

З 17 по 24 січня 2022 року на відділенні «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології» студенти групи ІС9119 спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» проходили практику «WEB-дизайн».

buling is 03

 

28 січня на спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» була проведена виховна година «Булінг в навчальному закладі».

vipusk pd 2022

 

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але водночас і сумне.

В доросле життя 28 січня 2022 року проводжали групу МТ9118 спеціальності «Менеджмент».

derjispit mt 01

 

27 січня на відділенні «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології» за спеціальністю 073 «Менеджмент» відбувся комплексний державний кваліфікаційний іспит за фахом.

nvp mt 01

 

Виробнича практика готує майбутніх фахівців до самостійного виконання обов’язків на першій посаді, де вони працюватимуть. Внесок молодих фахівців у практичну діяльність підприємств, установ, організацій відповідної галузі прямо залежить від їхньої підготовленості до роботи, теоретичного кругозору й практичних навичок.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal