uken
Open menu

 tehnol zv 01

 

За результатами проходження виробничої технологічної практики здобувачами освіти спеціальності «Геодезія та землеустрій» 07 жовтня 2021 року відбулася конференція «Сучасні технології у землеустрої» за участю здобувачів освіти, викладачів і керівників практики від виробництва.

 

tehnol zv 02

 

Виробнича технологічна практика проводиться після опанування теоретичної частини відповідного циклу дисциплін і навчальних практик, для закріплення та поглиблення теоретичних знань отриманих в процесі навчання і практичних навичок зі спеціальності.

Завершальним етапом практики є конференція, яка є традиційною на відділенні «Право та Землеустрій».

Метою проведення конференції є підбивання підсумків проходження практики, обмін досвідом, враженнями, поєднання теоретичного матеріалу з реальним життям – виробництвом.

 

tehnol zv 03

 

Учасниками конференції виступили студенти групи ЗВ9118, які представили результати виконання програми практики у формі звітів, презентацій та відеороликів.

Також на конференції були присутні керівники практики від виробництва, вони підготували цікаві виступи та відзначили високий рівень професійної підготовки практикантів.

 

tehnol zv 04

 

Роботу конференції продовжило засідання круглого столу групи забезпечення спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», з метою обговорення проблемних питань та пропозицій щодо покращення стану проходження виробничої технологічної практики.

Керівник виробничої технологічної практики Олена Новаковська

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal