uken
Open menu

metodrada 01

 

10.02.2022 р. відбулось засідання методичної ради коледжу.

По першому питанню порядку денного виступили викладачі, що атестуються у цьому році Олександра Пилєва та Оксана Косінова, які поділилися досвідом роботи у сфері впровадження в освітній процес інноваційних технологій.

 

metodrada 02

 

metodrada 03

 

По другому питанню порядку денного виступила завідувач навчально-виробничої практики Юлія Тищенко «Про особливості організації співпраці циклових комісій з роботодавцями для забезпечення якості професійної підготовки».

 

metodrada 04

 

Директор коледжу Олександр Гребінчак, заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова, завідувач навчально-методичного кабінету Віолета Поліхронова, завідувачі відділень Тетяна Гайбура, Олена Вітовщик, Ольга Рочняк, голови циклових комісій Неллі Ніколова, Наталія Пирогова, Євген Зимарьов взяли активну участь в обговоренні питання про заходи щодо забезпечення дотримання академічної доброчесності (на прикладі участі в проєкті «Стоп плагіат в Коледжах» компанії Plagiat.pl).

 

metodrada 05

 

Заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова виступила з доповіддю про нову форму листа педагогічного навантаження викладача (відповідно до наказу МОН від 18.06.2021 р. №686 «Про затвердження норм часу для планування і обліку навчальної роботи та переліків видів навчальної, методичної, інноваційної, наукової, організаційної роботи та іншої педагогічної діяльності педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти»).

Методист коледжу Наталія Граборенко

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal