uken
Open menu

atestacia 2022

 

Атестація педагогічних працівників у цьому році, на жаль, особлива, адже проходить в умовах воєнного стану.

24 березня 2022 року відбулася атестація педагогічних працівників коледжу відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930 (зі змінами).

Атестаційна процедура – це система заходів за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Метою атестації педагогічних працівників є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітньо-виховного процесу.

 

З жовтня 2021 року у коледжі розпочалася атестаційна процедура. Були затвердженні списки педагогічних працівників, які атестуються у 2022 році, графік роботи атестаційної комісії. Вподовж передатестаційного періоду методист коледжу Наталія Граборенко проводила групове та індивідуальне консультування педагогів щодо проходження атестації.

Членами атестаційної комісії було розпочато комплексне оцінювання професійної діяльності десятьох викладачів коледжу шляхом відвідування занять, виховних заходів, майстер-класів, методичних семінарів, що проводили педагогічні працівники. На засіданнях педагогічних та методичних рад були заслухані творчі звіти викладачів про методичну, виховну та викладацьку роботу за міжатестаційний період: про оновлені форми й методи змішаної роботи в карантинних умовах; про участь в обласних методичних об’єднань, науково-практичних конференцій, фахових конкурсах тощо.

Важливим і відповідальним етапом підготовки цьогорічної атестаційної документації стало: складання характеристик педагогічних працівників, формування атестаційних листів, атестаційних справ та іншої документації.

 

Засідання атестаційної комісії І рівня відбулося 24 березня цього року в онлайн режимі на платформі Zoom у зв’язку з введенням воєнного стану на території України та тимчасовою окупацією територій Херсонської області.

Атестаційною комісією І рівня було визначено, що всі викладачі відповідають займаним посадам та ухвалено рішення:

1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» викладачу філологічних дисциплін Довженко Наталії Сергіївні.

2. Подовжити на один рік строк дії кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» викладачу загальнотехнічних дисциплін Павлову Володимиру Павловичу, якому перенесено атестацію на один рік на підставі заяви викладача та листа МОН України №1/3454-22 від 15.03.2022 «Про перенесення атестації педагогічних працівників у 2022 році» зі збереженням встановленої попередньою атестацією кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

3. Встановлено, що Поліхронова Віолета Валеріївна відповідає займаній посаді – «завідувач навчально-методичного кабінету».

 

07 квітня 2022 року в онлайн режимі на платформі Zoom відбулося засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при управлінні освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації та було ухвалено рішення:

1. Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» викладачу дисциплін інформаційних технологій Пилєвій Олександрі Олександрівні.

2. Відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

- Вдодович Микола Миколайович, викладач іноземної мови;
- Граборенко Наталія Іванівна, викладач соціально-гуманітарних дисциплін;
- Граборенко Наталія Іванівна, методист;
- Жукова Юлія Анатоліївна, викладач економічних дисциплін;
- Косінова Оксана Миколаївна, викладач філологічних дисциплін;
- Поліхронова Віолета Валеріївна, викладач математики;
- Пшеничний Максим Валерійович, викладач електротехнічних дисциплін.

3. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»:

- Тайлакова Олена Володимирівна, викладач економічних дисциплін.

 

Вітаємо колег з успішною атестацією! Бажаємо МИРУ, здоров’я, віри та надії у силу і міцність Збройних Сил України!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Методист коледжу Наталія Граборенко

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal