uken
Open menu
З 01 по 30 листопада 2021 року

Херсонська обласна державна адміністрація з 01 по 30 листопада 2021 року проводить масштабну інформаційну кампанію «Місяць цифрової грамотності», яка проходить в рамках національного проєкту з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта з метою навчання 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.

Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта з понад 65 безплатних освітніх серіалів та тестів на цифрову грамотність.

Міністерством цифрової трансформації (Мінцифри) створено освітні серіали для школярів та їх батьків, які знайомлять слухачів з основами кібергігієни, кібершахрайства, протидії кібербулінгу, інструментами для дистанційної роботи та знайомить з сучасними електронними сервісами.

Крім того Мінцифри запустило Цифрограм 2.0 – тест для визначення 30 цифрових компетентностей за сферами: основи комп’ютерної грамотності, інформаційна та медіаграмотність, створення цифрового контенту, комунікація та взаємодія у цифровому середовищі, безпека у цифровому середовищі, розв'язання технічних проблем.

Викладачам та кураторам груп коледжу потрібно долучитися до «Місячника цифрової грамотності» і організувати перегляд студентами та їх батьками наступних серіалів або проходження тесту «Цифрограм 2.0» для громадян з реєстрацією на порталі Дія. Цифрова освіта (можна через обліковий запис Google, Facebook або за номером телефону):
Цифрограм 2.0 для громадян
Основи кібергігієни
Кіберняні
Обережно! Кібершахраї
Безпека дітей в Інтернеті (серіал для батьків)
Електронний підпис
Карантин: онлайн сервіси для вчителів.

За результатами проходження тесту Цифрограм 2.0 для громадян видається сертифікат, який можна пред’являти при співбесіді на роботу для майбутніх спеціалістів.

Деякі освітні серіали та тести теж передбачають видачу учаснику місячника сертифіката із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.

Запрошуємо викладачів та студентів коледжу обрати цікаві та необхідні для себе освітні серіали або пройти тест Цифрограм 2.0.

Інформацію про результати проходження тестів або перегляд серіалів, що засвідчені відповідними сертифікатами, надати до 30 листопада 2021 р. головам циклових комісій.