uken
Open menu

hudojniki 01

 

7 жовтня 2021 року в читальній залі коледжу відбулась зустріч з художником Валентиною Гетьман. Такі зустрічі стали традиційними.

Гостя розказала про те, як стала писати картини, чому на виставці у бібліотеці коледжу представлена графіка, ознайомила присутніх з власними роботами. Розповідь була цікавою, насиченою живими прикладами, гумором.

 

vajentina hetman

 

hudojniki 02

 

Дуже цікавою видалась студентам груп ПР9120 (викладач Олена Борт) та ІС9121 (викладач Надія Потапова) друга частина заходу - майстер-клас з малювання. Валентина Гетьман разом з організатором заходу працівником бібліотеки Ларисою Савич підготувала для присутніх листи, фарби, пензлі й запропонувала малювати. Від такої пропозиції студенти були у захваті. Малювали з натхненням, з радістю не тільки студенти, а і викладачі!

 

hudojniki 03

 

hudojniki 04

 

Ця зустріч була цікавою, корисною, нетрадиційною за формою. Вона сприяла розвитку пізнавального інтересу, творчих здібностей у студентів, життєвого оптимізму, бажання жити й творити!

 

hudojniki 05

 

hudojniki 06

 

Велика подяка художнику Валентині Гетьман, працівникам бібліотеки за зустріч з мистецтвом!

Викладач Олена Борт

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal