uken
Open menu

ecolife 01

 

У другому семестрі 2021-2022 н.р. студентський екологічний клуб «EcoLife» продовжуює свою роботу відповідно до плану.

 

ecolife 03

 

З метою формування культури економного споживання та навичок сортування сміття учасники клубу організували акцію зі збору вторинної сировини. В акції взяли участь наступні студенти: група МХ1121 - Михайло Завгородній, Олексій Краковський, Даніїл Прокопенко, Ярослав Сидоренко, Геннадій Демянчук, Євген Беззух; група ЕЛ9120 - Олександр Кругляков; група МТ9120 - Вікторія Прийма, Юлія Біляєва; група ПД9120 - Владислава Освальд; група МХ9121 - Юрій Мегель, Антон Гребень, Ілля Юхимов; група МПД9121 - Анастасія Безух; група ІС9121 - Богдан Василенко, Едуард Юшкевич, Олександр Мосюк, Дмитро Баранов; група ПР9121 - Вікторія Мартинкевич, Людмила Халявкіна. Постійним помічником в організації проведення екологічних акцій є викладач Олексій Балановський.

 

ecolife 02

 

Нагадуємо, що у коледжі продовжується збір пластикових кришечок. Контейнер для збору розташований на 1 поверсі. Зібрана сировина буде передана на благодійні потреби. Просимо долучатися до збору!

Вдячні всім, хто небайдужий до проблем збереження довкілля та підтримує діяльність екоактивістів коледжу!

Керівник інформаційного центру екоклубу Юлія Біляєва
Координатори проєкту: Наталія Балановська, Наталія Шаруділова

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal