Шахи — це інтелектуальна гра, яка відмінно розвиває стратегічне мислення, логіку та здатність до планування на кілька ходів вперед.
26.11.2025 в нашому коледжі відбувся онлайн-турнір з шахів серед студентів, який зібрав багато охочих продемонструвати свою майстерність.
Завдяки дистанційному формату на платформі Lichess, кожен учасник зміг долучитися до турніру, не виходячи з дому. Учасники, що представляли різні курси, продемонстрували високий рівень підготовки та неабияку концентрацію. Такі турніри не лише виявляють найсильніших гравців, але й сприяють інтелектуальному розвитку молоді.

І місце Артур Мегель (МПСГ9125)
ІІ місце Влад Радневич (ЕЕ9124)
ІІІ місце Василь Безфамильний (АЕІ9125)
Ця подія стала чудовим прикладом того, як спорт та освіта можуть поєднуватися в цифровому просторі. Вітаємо переможців та бажаємо учасникам турніру подальших успіхів.
Керівниця фізичного виховання Лілія Брагіна

