logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Інформаційні системи управління освітнім процесом

Значний вплив на формування і розвиток особистості має середовище, в якому вона живе, навчається, працює. Тому актуальною проблемою для будь-якого навчального закладу є необхідність використання сучасних інноваційних технологій для створення інформаційного освітнього середовища з комунікаційними можливостями.

В коледжі створені й працюють інформаційні системи, в яких студент має змогу отримувати необхідну для освіти інформацію, консультації викладачів, спілкуватись з колегами по навчанню в зручний для себе час.

Інформаційні системи університету відповідають сучасним потребам інформаційного суспільства, сучасному стану розвитку науки й техніки, освітнім стандартам і сприяють формуванню інформаційно-комунікаційних компетентностей всіх учасників освітнього процесу від викладача до студента. 

У коледжі функціонують WEB-ресурси:

Офіційний сайт коледжу
Освітньо-інформаційний портал
Сайт бібліотеки
Електронна бібліотека

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10